ماوس لاجیتک MX Anywhere 2S بهترین ماوس همراه

بهترین ماوسی که می‌توانید برای انجام کار‌های سنگین از آن استفاده کنید ماوس‌ Logitech MX Master 2S است، اما اگر زیاد جا‌به‌جا می‌شوید و فضای درون کوله‌پشتی‌تان برایتان اهمیت دارد، ماوس لاجیتک MX Anywhere 2S ماوسی است که بدنه‌ای به نسبت کوچک دارد اما از لحاظ قابلیت‌ها بسیار کامل است.

ماوس لاجیتک MX Anywhere 2S تنها ۱۰۶ گرم وزن دارد و دارای ابعاد ۱۰۰*۶۱*۳۴ میلی‌متر است و در سه رنگ نقره‌ای، سفید و آبی موجود است.

ماوس لاجیتک MX Anywhere 2S دارای سنسوری با دقت ۴۰۰۰ DPI است که روی تمامی سطوح، حتی شیشه نیز کار می‌کند، هرچند اگر می‌خواهید با این ماوس روی سطح شیشه‌ای کار کنید، قطر شیشه باید بیشتر از ۴ میلی‌متر باشد.

این ماوس را می‌توانید با گیرنده بی‌سیم و یا با بلوتوث به کامپیوتر خود متصل نمایید که ما اتصال از طریق بلوتوث را پیشنهاد می‌کنیم، زیرا دیگر لازم نیست که برای اتصال به کامپیوتر خود به دنبال گیرنده بی‌سیم خود بگردید و یک پورت USB نیز برای اتصال دیگر لوازم خالی خواهد ماند. این ماوس را می‌توانید با کمک بلوتوث به ۳ دستگاه مختلف به صورت همزمان وصل کنید و با دکمه‌ای که در زیر این ماوس تعبیه شده بین این دستگاه‌ها جا‌به‌جا شوید. دکمه روشن و خاموش این ماوس نیز در سمت زیری آن قرار دارد و پورت Micro-USB که برای شارژ این دستگاه تعبیه شده در سمت جلویی این ماوس قرار دارد که مکان بسیار مناسبی برای آن است، چرا که می‌توانید در هنگام شارژ شدن ماوس، آن را به صورت یک ماوس سیمی استفاده کنید.

ماوس لاجیتک

علاوه بر دکمه‌های راست و چپ ماوس، این ماوس چهار دکمه دیگر نیز دارد که دو عدد از آنها در سمت چپ ماوس هستند که به صورت پیش‌فرض دکمه‌های Forward و Back هستند، با برنامه Logitech Options می‌توانید این دکمه‌ها را برای انجام کار‌های دیگر تنظیم کنید. روی ماوس یک دکمه دیگر وجود دارد که به صورت پیش‌فرض کاری نمی‌کند و دکمه‌ی اسکرولر است که فقط برای تغییر حات اسکرول در بین حالت‌های Hyper-Scroll و اسکرول پله‌ای است. Hyper-Scroll باعث می‌شود که اسکرولر ماوس برای مدتی بدون توقف به چرخش خود ادامه دهد که در پیج‌ها وفایل‌های متنی طولانی که می‌خواهید سریعاً به انتها‌ی آنها برسید کمک بسیار زیادی به شما خواهد کرد.

ماوس لاجیتک

شارژدهی این ماوس با یک بار شارژ کامل، ۲ ماه است و با برنامه Logitech Options می‌توانید مقدار شارژ باقی‌مانده را ببینید و یا دکمه‌های ماوس را برای کار‌های مختلف در برنامه‌های مختلف یا به صورت کلی تنظیم کنید.

ماوس لاجیتک

همه‌ی دکمه‌ها بسیار محکم کلیک می‌کنند و بسیار سریع به مکان اولیه خود برمی‌گردند که حس بسیار خوبی را به شما در رابطه با این محصول القا می‌کند، اما دکمه‌های راست کلیک و چپ کلیک بسیار پر صدا هستند و اگر در یک فضای ساکت مانند کتابخانه بخواهید زیاد از این ماوس استفاده کنید باعث اذیت اطرافیانتان خواهد شد.

ماوس لاجیتک

ویژگی‌ خاص و تفاوت ماوس لاجیتک‌ MX Anywhere 2S با ماوس لاجیتک MX Anywhere 2، قابلیت Logitech Flow است که به شما اجازه می‌دهد تا بدون ارتباط فیزیکی بین دو کامپیوتر و فقط اتصال ماوس به دو کامپیوتر و یک اینترنت و نصب بودن برنامه Logitech Options، با حرکت دادن اشاره‌گر ماوس از کامپیوتری به کامپیوتر دیگر بروید و بین آنها متن، عکس و فایل جا‌به‌جا کنید.

ماوس لاجیتک

در کل ماوس لاجیتک MX Anywhere 2S ماوسی سبک است که در کیف شما فضای زیادی را اشغال نمی‌کند و دارای دکمه‌های زیادی برای انجام کار‌های مختلف است و قابلیت‌های زیادی مانند قابلیت اتصال به سه کامپیوتر به صورت همزمان، Logitech Flow، Hyper-Scroll و عمر باتری دو ماهه دارد. بهترین ماوسی که می‌توانید برای انجام کار‌های سنگین تهیه کنید ماوس لاجیتک MX Master 2S است، اما اگر مدام در حرکتید و نیاز به ماوسی دارید که بتواند اکثر قابلیت‌ها را در یک ماوس کوچک و قابل حمل ارائه کند، ماوس لاجیتک MX Anywhere 2S بهترین گزینه موجود برای شماست.

 

شرکت اسپیرو نماینده رسمی و انحصاری عرضه و خدمات لاجیتک در ایران.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *