لاجیتک در جمع خلاق ترین کمپانی های سال ۲۰۱۸

لاجیتک در جمع خلاق ترین کمپانی های سال 2018

لاجیتک در جمع خلاق ترین کمپانی های سال ۲۰۱۸ از سوی سایت و مجله ماهنامه Fast Company به عنوان ۱۰ کمپانی خلاق برتر جهان انتخاب شد. موضوعات مورد بررسی این مجله مشهور امریکایی در زمینه تکنولوژی، تجارت و طراحی است.

خلاقترین کمپانی های معرفی شده در جهان از سوی این نشریه معتبر در سال ۲۱۰۸ به ترتیب عبارتند از:

  • Wolff Olins: فعالیت این شرکت به عنوان یک شریک تجاری خلاق با رهبران بلند پرواز که می خواهند کسب و کارهای رضایت بخش را طراحی کنند شکل می گیرد. این فعالیت در بخش هایی از جمله فناوری، فرهنگ، خرده فروشی، انرژی و آب و برق، رسانه ها و غیر انتفاعی کار می کند.
  • Audi: شرکت کمپانی که برای کمتر کسی نا شناخته است در این لیست جایگاه دوم را کسب کرد. آئودی کمپانی ساخت خودرو های لوکس است که در سال ۱۹۱۰ در آلمان تاسیس شد.
  • Planned Parenthood Federation of America: این موسسه در زمینه سلامت و بهداشت از سال ۱۹۱۶ به فعالیت پرداخته است.
  • Marriott: این شرکت یکی از معروف ترین کمپانی های فعال در زمینه هتل است.
  • Ikea: برند مشهور جهان در زمینه طراحی و تولید انواع مبلمان است.

تا این جا پنج شرکت مطرح جهان در سال ۲۱۰۸ را به ترتیب بررسی کردیم. برای مطالعه بیشتر و آشنایی با بقیه شرکت ها در این لیست ۱۰ نفره می توانید به سایت Fast Company مراجه کنید. اما نکته بسیار جالب بعد اعلام این که کیبورد گیمینگ و اسپیکر بلوتوث های آلتیمیت ایرز برترین محصولات سال ۲۰۱۸ شدند اینک با قرار گرفتن لاجیتک در لیست ۱۰ شرکت خلاق ۲۱۰۸ افتخاری جدید برای این کمپانی محسوب می شود.

  • لاجیتک: همانطور که می دانید شرکت لاجیتک در سال ۱۹۸۱ در سوئیس تاسیس شد. لازم به ذکر است که بیشتر شهرت اولیه این شرکت با تولید ماوس های کامپیوتری آغاز شد. بعد از آن شروع به فعالیت در زمینه اسپیکر بلوتوث آلتیمیت ایرز، هندزفری، وب کم، تجهیزات ویدئو کنفرانس و وسایل خانه هوشمند فعالیت خود را ادامه داد. در حال حاظر فعالیت این شرکت در حدود ۱۰۰ کشور جهان از جمله ایران به نمایندگی انحصاری اسپیرو می باشد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *