پرزنتر چیست و چه کار می کند؟

پرزنتر

پرزنتر یک ریموت کنترل است که امکان کنترل کامپیوتر را حین ارائه برای شما فراهم می‌کند و به دلیل تجربه بهتری که برای مخاطبان شما ایجاد می‌کند، ابزاری حیاتی برای ارائه‌های حرفه‌ای تلقی می‌شود.

اگر ارائه‌ خود را با نرم‌افزاری مانند Power Point و یا نرم‌افزار‌های مشابه انجام می‌دهید، این کنترلرهای بی‌سیم تنها گزینه شما نیستند، اما بهترین گزینه هستند. یک ریموت کنترل بی‌سیم با طراحی ارگونومیک و راحتی که دارد می‌تواند قدرت شما را در ارائه دادن افزایش دهد. به عنوان مثال با پرزنتر Logitech R400 و اشاره‌گر لیزری آن می‌توانید به بخش خاصی از آنجه به مخاطبان نمایش داده می‌شود اشاره کنید یا با پرزنتر Logitech SPOTLIGHT می‌توانید با زوم یا روشن نگه داشتن بخش کوچکی از صفحه نمایش، توجه مخاطبان را به موضوع، آمار یا اطلاعات خاصی جذب کنید.

پرزنتر

 

کنترل بهتر زمان با پرزنتر

پرزنتربرخی از پرزنترها مانند Logitech R700 برای کنترل بهتر زمان، دارای صفحه نمایشی هستند که با تنظیمات از قبل انجام شده توسط شما می‌توانند زمان باقی‌مانده برای ارائه یا حتی زمان باقی‌مانده مربوط به اسلایدی را که در حال توضیح آن هستید به شما نشان دهد و یا حتی با اعلان‌هایی به شکل ویبره این موضوع را به شما اعلام کنند.

 

راز داشتن یک ارائه قدرتمند

پرزنتر

به همراه داشتن  یک پرزنتر بی‌سیم عامل مهمی برای داشتن یک ارائه قدرتمند است زیرا با توجه به کنترل بیشتری که روی ارائه خواهید داشت، با اعتماد به نفس بیشتری ارائه خواهید داد. به علت اتصال بی‌سیم و برد زیاد پرزنتر می‌توانید به جای ایستادن پشت یک میز و کنترل ارائه توسط کیبورد و ماوس، آزادانه حرکت کنید و با مخاطبان خود ارتباطات طبیعی‌تری داشته باشید. زمانی که ارائه حرفه‌ای یا آموزشی داشته باشید، این امر می‌تواند تأثیر بسیار زیادی در نتیجه ارائه شما داشته باشد.

 

قابلیت‌های مختلف پرزنترها

پرزنترها می‌توانند قابلیت‌های مختلفی داشته باشند، از جمله این قابلیت‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

پرزنتر

پرزنتر Logitech R400 یک کلیکر ساده است که کنترل پخش ویدئو را نیز به شما می‌دهد و با اشاره‌گر لیزری می‌تواند به شما کمک کند تا توجه مخاطبان خود را به جزئیات مورد بحث جلب کنید.

پرزنتر

پرزنتر Logitech R700 دارای برد ۳۰ متری است و به توجه به صفحه نمایشی که دارد می‌تواند به شما در مدیریت زمان در ارائه‌ها کمک کند.

پرزنتر

پرزنتر Logitech SPOTLIGHT تمامی کنترل‌ها را از طریق نرم‌افزار مخصوص خود در دسترس شما قرار می‌دهد و با قابلیت‌های خارق‌العاده‌ای که دارد تجربه ارائه بی‌نظیری را در اختیار مخاطبان شما قرار می‌دهد.

شرکت اسپیرو نماینده رسمی و انحصاری عرضه و خدمات لاجیتک در ایران.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *