اسپیکر B&O Beosound A9 شناخته‌شده ترین اسپیکر برند بنگ اند الوفسن در جهان است. به تازگی نسل پنجم این اسپیکر معرفی و عرضه شده‌است که در این مطلب با قابلیت‌های جدید این اسپیکر آشنا می‌شویم و ویدئو آنباکسینگ آن را مشاهده می‌کنیم.

بیشتر بخوانید: معرفی محصولات بنگ اند الوفسن

معرفی اسپیکر Beosound A9

نسل پنجم اسپیکرهای A9 از بنگ اند الوفسن در خانواده Beosound قرار می‌گیرند و نه Beoplay مانند نسل‌های قبلی و دلیل آن حذف شدن سیستم اتصال Google برای اتصال وایرلس به اسپیکر و انجام تنظیماتی مانند اتصال استریو آن‌هاست که به پلتفرم داخلی بنگ اند الوفسن، Mozzart Platform جایگزین شده‌است.

این اسپیکر یک اسپیکر خانگی و با توجه به طراحی آن یک اسپیکر دکوراتیو است؛ بدین معنا که این اسپیکر را به عنوان دکور می‌توانید در طراحی داخلی خانه خود در نظر بگیرید.

این اسپیکر دارای یک ووفر، دو میدرنج، دو فول رنج و یک تیوییتر است و سیستم آن‌ها نیز به صورت اکتیو است؛ بدین معنا که هر درایور به صورت جداگانه دارای خروجی آمپلیفایر خود است و سیگنال آن به صورت الکترونیکی پردازش شده و به درایور ارسال می‌شود و از کراس‌اورهای الکتریکی استفاده نمی‌کند.

توان این اسپیکر خانگی 950 وات است و به راحتی می‌تواند یک فضای بزرگ را پوشش دهد و پیشنهاد بنگ اند الوفسن برای این اسپیکر، استفاده از آن در محیط‌های بسته از 15 تا 100 متر مربع است.

این محصول را با گارانتی خدمات پس از فروش اسپیرو تهیه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *