Bang & Olufsen x Jammcard

 

ایونت صدای پاریس، پخش زنده از منطقه ده پاریس

موسیقی در پر جنب و جوش ترین شکل خود، در لحظه و درست در مقابل شما ساخته شده است.

با Bang & Olufsen و Jammcard همراه شوید تا از یک کنسرت بداهه نوازی منحصر به فرد در مکانی دوستانه و صمیمی در پاریس لذت ببرید. چهار هنرمند پیشگام و 60 دقیقه موسیقی بداهه نوازی که هنوز در جهان شنیده نشده است.

مکان اجرا

New Morning یک نایت کلاب موسیقی در پاریس است که در سال 1981 افتتاح شد و در پرفورمنس های موسیقی جاز و بلوز تخصص داشت. کنسرت های این کلاب اغلب در Mezzo TV که یک کانال تلویزیونی فرانسوی است که به موسیقی کلاسیک، جاز و موسیقی جهانی اختصاص دارد، پخش می شود. هنرمندان منحصر به فردی مانند پرینس و باب دیلن نیز زمانی در اینجا اجرا داشتند.

پرفورمنس

JammJam یک همکاری بزرگ بین بهترین نوازندگان و هنرمندان جهان، در ژانرهای مختلف و فرهنگ های متنوع است. و در این مورد، چهار هنرمند مهم با چندین حامی است.
در دور، روبه‌رو، با جمعیتی که اجراکنندگان را احاطه کرده‌اند، یک تعامل موسیقی بی‌نظیر ایجاد کنید.

پرفورمرها

یک گروه بزرگ متشکل از چهار خوانندۀ اصلی و چندین هنرمند دیگر که هر کدام روی صحنه اجرا می کردند. ما هیجان زده ایم که ببینیم مونونئون از ممفیس، تنسی در کنار ترومپت ساز افسانه ای ابراهیم معلوف، گیتاریست آیزایا شارکی و درامر برنده جایزه گرمی، لارنل لوئیس، به صورت زنده در مقابل جمعیت پاریس چه آثاری خلق کردند.

The Headliners

Larnell Lewis
درام

لارنل لوئیس موسیقیدان، آهنگساز، تهیه کننده و مربی برنده جایزه گرمی است. او در حال حاضر در تورنتو زندگی می کند و جایگاه خود را در میان متنوع ترین و پرتقاضاترین درامرهای جهان تثبیت کرده است. او همچنین استاد موسیقی در کالج هامبر، معتبرترین موسسه کانادا برای آموزش موسیقی پس از متوسطه است.

Isaiah Sharkey
گیتار

آیزایا در شیکاگو متولد شد و در سن چهار سالگی با موسیقی آشنا شد. در سال 2009، کار خود را با D’Angelo در سومین آلبومش، Black Messiah آغاز کرد که برنده جایزه گرمی 2015 برای بهترین آلبوم R&B شد. پس از آن او با هنرمندانی مانند جان مایر، پل سایمون و بسیاری دیگر به اجرای تور جهانی پرداخت.

Ibrahim Maalouf
ترومپت

در طول ساخت 17 آلبوم، ابراهیم معلوف از برنده شدن بزرگترین مسابقات بین المللی ترومپت کلاسیک جهان به محبوب ترین هنرمند جاز در صحنه موسیقی فرانسه تبدیل شده است. او با بسیاری از هنرمندان از جان باپتیست گرفته تا کوئینسی جونز، آنجلیک کیجو و استینگ، همکاری کرده است و در این زمینه بسیار موفق بوده.

MonoNeon
بیس

نوازنده گیتار بیس Dywane Thomas Jr که با نام MonoNeon نیز شناخته می‌شود، بیسیست و نوازنده اکسپریمنتال آمریکایی اهل ممفیس، تنسی است. او یکی از آخرین نوازندگانی است که فرصت همکاری با پرینس را داشته. او در سال 2020 برای همکاری در آلبوم ناس به نام “بیماری پادشاه”، برنده جایزه گرمی شد.