Bang & Olufsen x On

 

موسیقی برای توقف ناپذیرها

Bang & Olufsen و برند رانینگ On با هم متحد شده‌اند تا یک نسخه محدود از هدفون های بی سیم Beoplay E8 Sport را ایجاد کنند و پُلی برای پیوند قدرتمند بین موسیقی و دویدن باشند.

موسیقی و دویدن: اتصال تجربیات انسانی

این همکاری ویژه بین Bang & Olufsen و برند سوئیسی رانینگ On به دلیل ماموریت مشترک ما برای عمق بخشیدن به تجربه انسان ها از طریق طراحی، به ویژه استفاده از پیوند عمیق بین موسیقی و ورزش آغاز شد. برند On در سال 2010 با هدف ایجاد انقلابی در حس دویدن تاسیس شد. محصولات بسیار حرفه‌ای و مهندسی شده آن، طراحی مینیمالیستی را با حداکثر کارایی ترکیب می‌کند و عملکرد هر ورزشکاری را متحول می‌کند. این اصول زیربنای هر دو برند یعنی آزمایشگاه نوآوری Bang & Olufsen در دانمارک و On Lab در سوئیس است، اصولی که ما ارزش آن را با همکاری مشترک و عرضه هدفون‌های بی‌سیم جدید Beoplay E8 Sport On Edition گرامی می‌داریم.

برای افزایش Volume تمرینات خود آماده شوید.


هم دویدن و هم گوش دادن به موسیقی می تواند نحوه دید ما از جهان را شکل دهد. این دو فعل دست در دست هم پیش می‌روند. تیم Bang & Olufsen اشتیاق ما را برای عمق بخشیدن به این تجربیات انسانی از طریق محصولات مهندسی شده، ماهرانه به اشتراک می گذارد. وقتی فرصتی برای ترکیب تخصص این دو برند به وجود آمد، تصمیم‌گیری برای ما آسان بود.

اولیویه برنهارد
مرد آهنین و بنیانگذار برند On

هدفون مناسب با کفش

Beoplay E8 Sport On Edition که برای عملکرد بالا طراحی شده است، دویدن های طولانی مدت را بهبود می بخشد و آن‌ها را به شریکی عالی برای Cloudboom جدید تبدیل می کند. این کفش توسط مهندسی سوئیس به طور خاص برای نیازهای مسابقات ماراتن با سرعت بالا طراحی شده است. در حالی که سایر کفش‌های ماراتن با لایه‌هایی از بالشتک، حس دویدن در جاده را ضعیف می‌کنند، Cloudboom حس متفاوتی را ارائه می‌کند. این فناوری CloudTec® را با Speedboard™ با فیبر کربن ترکیب می‌کند تا روندی راحت و در عین حال همه جانبه در جلسات تمرینی سرعتی و در روز مسابقه داشته باشد.

Beoplay E8 Sport On Edition

هدفون Beoplay E8 Sport On Edition تجربه شنیداری قدرتمند و بی‌سیم را با دوام و عمر باتری مورد نیاز برای دویدن در مسافت‌های طولانی ترکیب می‌کند. ایمن و با استاندارد ضد آب IP57، در تمام شرایط محیطی برای کاربر راحت هستند و در تمام شرایط آب‌وهوایی مقاومت می‌کنند.

روشن، سرزنده و براق

ترکیب رنگ‌ها، لایه ها و شفافیت Beoplay E8 Sport On Edition به زیبایی Cloudboom متصل می‌شود. باله ها و نوک گوش سیلیکونی دارای روکش مات و نیمه شفاف هستند و الگوی ابر نمادین On بر روی حاشیه آلومینیومی قالب حک شده است.