بنگ اند الفسن و ایو سن لورن با هم همکاری کردند تا آیتم جدیدی را به کالکشن منحصر به فرد و Limited Edition تماماً مشکی خود اضافه کنند: ایربادهای Beosound Edge و Beoplay E8 (نسل سوم) در رنگ مشکی آینه‌ای و پد شارژ طلایی و مشکی آینه‌ای، در کنار Beoplay A1 و Beoplay A9 (نسل سوم). این مجموعه در نسخه بسیار محدود و فقط در Saint Laurent Rive Droite در پاریس، Saint Laurent Rodeo Drive در لس آنجلس و در ysl.com موجود است.

Bang & Olufsen x Saint Laurent

نسخه محدود و جدید Saint Laurent x Bang & Olufsen Beosound Edge


Beosound Edge شبیه یک اثر هنری معاصر با طراحی مینیمال و قاب آلومینیومی کاملا دایره‌ای است. این اسپیکر خانگی به نحوی کالیبره شده است تا هنگام تنظیم صدا و چرخاندن به جلو و عقب، نیروی لمس شما را تشخیص دهد. به لطف حسگرهای تشخیص مجاورت، همانطور که به Beosound Edge نزدیک می‌شوید، فعال می‌شود و صفحه رابط کاربری را روشن می کند. سطح آلومینیومی حساس به لمس (تاچ) به شما امکان می دهد با یک تاچ ساده پخش صوتی را شروع کنید، متوقف کنید و پلی لیست را تغییر دهید. این اسپیکر نسخه محدود با چاپ مرمری و روکش آلومینیومی مشکی مات که شخصاً توسط آنتونی واکارلو انتخاب شده است، سفارشی سازی شده است.

ایرباد Beoplay E8 در رنگ مشکی براق و طلایی

 


آزادی شخصی با یک سیستم صوتی واقعاً بی سیم. اتصال یکپارچه و شارژ سریع را به شکلی کاملاً هوشمندانه و برازنده کشف کنید.
نسخه ویژه Beoplay E8 (نسل سوم) در رنگ مشکی و طلایی براق تولید شده است. ایربادهای مشکی مات این کالکشن دارای جزئیات آلومینیومی صیقلی و لوگوهایی به رنگ مشکی آینه‌ای یا طلایی است.

پد شارژ Beoplay در رنگ مشکی براق

 


با شارژ بی‌سیم Qi زیبا برای هدفون‌های Beoplay E8 (نسل سوم) و سایر دستگاه‌های سازگار، به راحتی گجت‌ها را شارژ کنید.
پد شارژ Beoplay نسخه محدود در رنگ مشکی براق تولید شده است و دارای برچسب لوگوی انحصاری حک شده در پد چرمی مشکی kvl و بادوام است و دورتادور آن را نواری از آلومینیوم آنودایز مشکی براق فرا گرفته است.

اسپیکر Beoplay A1 در رنگ مشکی براق و طلایی


اسپیکر Beoplay A1 به اندازه‌ای کوچک است که روی کف دست شما قرار گیرد و در عین حال به اندازه کافی قدرتمند و مقاوم است که آن را همراه خود به هر کجا که می‌خواهید ببرید.
نسخه ویژه اسپیکر ultra-portable Beoplay A1 در رنگ مشکی براق و طلایی تولید شده است با لوگوی سن لورن مشکی براق چاپ شده روی کوره آلومینیومی و برچسب لوگو به رنگ مشکی براق یا آلومینیوم آنودایز طلایی.


Beoplay A9 در رنگ مشکی براق و طلایی

 


به زیبایی با دکور شما ترکیب می‌شود و به‌طور چشمگیری به انرژی و سبک فضای شما در هر سبک و دیزانی که می‌خواهید، جان می‌بخشد.
نسخه ویژه و محدود Beoplay A9 (نسل سوم) اسپیکر بی‌سیم Mirror Black و Golden Tone، با پایه‌های آلومینیومی در رنگ مشکی یا طلایی براق آنودایز شده و لوگوی مشکی سن لوران چاپ شده در پشت آن، تولید شده است.

پایه‌های Beoplay A9 معمولاً از چوب ساخته شده‌اند، اما در نسخه Limited Edition ما که حاصل همکاری با Saint Laurent است، ما از میله‌های آلومینیومی جامد با کیفیت بالا به جای چوب استفاده کرده‌ایم. سپس، مهندسان و کارشناسان تولید ما یک فرآیند پولیش فوق العاده براق را با تکنیکی منحصر به فرد ایجاد کردند که ریز خراش های ظاهراً غیرقابل توجهی را ایجاد می کند – با الهام از ظروف نقره – و عمق لایه‌ای به مواد می دهد.

کرستن کراب-بیر
مدیر خلاق و طراح برند Bang & Olufsen