مشتری گرامی
با تشکر از حسن انتخاب شما در خرید محصولات شرکت مروارید اسپیرو و با آرزوی رضایت کامل از محصول خریداری شده، به منظور سهولت در ارائه خدمات پس از فروش، این محصول با ضمانت نامه الکترونیکی ارائه می گردد و هرگونه خدمات مورد نیاز در آینده به وسیله ضمانت نامه الکترونیکی در مراکز خدمات پس از فروش مجاز این شرکت قابل دریافت خواهد بود.

 • شرایط و موارد ابطال گارانتی

رفع هرگونه خرابی در کل یا اجزای دستگاه ، در اسرع وقت و با توجه به قرار گرفتن محصول در طول دوره گارانتی به صورت رایگان و بازگرداندن دستگاه به شرایط کار طبیعی ، شامل تعمیر یا تعویض قطعات معیوب ، در صورت بروز هر نوع نقص یا خرابی احتمالی به استثنای موارد زیر :

 • مخدوش و یا کنده شدن هلوگرام گارانتی به هر دلیل
 • خرابی یا بروز نقص در نحوه کار دستگاه در اثر تماس با آتش ، حرارت زیاد ، گرد و غبار شدید ، ورود مایعات و یا دیگر مواد و یا اشیاء به داخل آن .
 • استفاده نادرست از دستگاه ، خارج از استانداردهای تعیین شده .
 • بروز نقص و شکستگی اجزای دستگاه در اثر سقوط یا تحمل ضربات خارجی و یا استفاده از آن در شرایط محیطی نامناسب .
 • باز کردن بدنه یا هر یک از اجزاء و قطعات دستگاه یا اقدام به تعمیر توسط افراد غیر مجاز و بطور کلی اشخاصی به غیر از کارشناسان شرکت اسپیرو.
 • هرگونه آسیب وارده بر اثر ویروس های رایانه ای و اختلال نرم افزاری .

مواردی که محصول بدون قید و شرط تعویض میگردد

 • هرگونه نقص و ایراد ناشی از طراحی ویا تولید محصول برای مشتریان.
 • موارد خاص برای محصولاتی که نیاز به فراخوان دارند.
 • محصولی که در زمان خرید معیوب باشد.
 • محصولاتی که بیش از یک بار با ایراد مشترک مرجوع شوند.

تمامی هزینه های مربوط به تعمیر و تعویض محصولات و قطعات ذکر شده در شرایط گارانتی بصورت رایگان می‌باشد و در غیر اینصورت مشتری 80% از مبلغ کالا در ازای تعویض و تعمیر پرداخت می‌نماید  و همچنین با توجه به عمده خدمات پس از فروش مبنی بر تعویض قطعات ، در صورت پیش‌بینی مدت تعمیر بیش از یک هفته کاری توسط مراکز ، در دوره تعمیر مشتری از محصول جایگزین برخوردار می‌شود.

به منظور ارائه خدمات بهتر و قانونمند کردن ارائه خدمات پس از فروش در زمینه مانیتور و تلویزیون‌های فلت، قوانین و شرایطی توسط ISO تعریف شده است تا تولیدکنندگان با رعایت این شرایط به مصرف کنندگان این دسته از محصولات خدمت‌رسانی کنند. این شرایط را می‌توانید در تب زیر مطالعه کنید.

استانداردهای ISO-9241-302, 303, 305, 307: 2008 در 3 کلاس برای مانیتورها به شکل استانداردهای سری ISO-9241-3xx تعریف شده‌اند و مانیتورهای ایسوس شامل شرایط کلاس 1 این دسته می‌شوند.

معیوب بودن مانیتورهای کلاس 1 زمانی تأیید می‌شوند که حداقل دارای یکی از موارد پایین باشند:

 • دارای بیشتر از 1 پیکسل کاملاً روشن باشد
 • دارای بیشتر از 1 پیکسل کاملاً تاریک باشد
 • دارای بیشتر از 2 پیکسل دارای ساب پیکسل‌های کاملاً تاریک یا کاملاً روشن باشد
 • دارای بیشتر از 3 تا 5 ساب پیکسل معیوب (بسته به تعداد ساب پیکسل‌های معیوب در یک پیکسل) باشد

استاندارد ISO 13406-2 تعداد حداقل پیکسل‌ها و ساب پیکسل‌هایی را که باید معیوب باشند تا محصول شامل گارانتی شود بر اساس تعداد پیکسل‌های مانیتور مشخص کرده است. بدین معنی که اگر تعداد پیکسل‌ها یا ساب پیکسل‌هایی که به درستی عمل نمی‌کنند کمتر از این نرخ باشد، محصول شما از نظر این استاندارد سالم است.

تعداد پیکسل‌های معیوب مجاز، ۲ پیکسل به ازای هر ۱ میلیون پیکسل است، بدین معنی که تعداد پیکسل‌های معیوب مجاز برای مانیتور با رزولوشن 1024×768، ۲ عدد، تعداد پیکسل‌های معیوب مجاز برای مانیتور با رزولوشن 1280×1024 3 عدد، تعداد پیکسل‌های معیوب مجاز برای مانیتور با رزولوشن 1600×1200 4 عدد و تعداد پیکسل‌های معیوب مجاز برای مانیتور با رزولوشن 2048×1536، 6 عدد است.

تعداد ساب پیکسل‌های معیوب مجاز نیز 5 ساب پیکسل به ازای هر 1 میلیون پیکسل است، بدین معنی که تعداد ساب پیکسل‌های معیوب مجاز برای مانیتور با رزولوشن ۱۰۲۴×۷۶۸، 4 عدد، تعداد ساب پیکسل‌های معیوب مجاز برای مانیتور با رزولوشن ۱۲۸۰×۱۰۲۴ 7 عدد، تعداد ساب پیکسل‌های معیوب مجاز برای مانیتور با رزولوشن ۱۶۰۰×۱۲۰۰ 10 عدد و تعداد ساب پیکسل‌های معیوب مجاز برای مانیتور با رزولوشن ۲۰۴۸×۱۵۳۶، 16 عدد است.

یک پیکسل معیوب به پیکسلی گفته می‌شود که در همه حالت کاملاً روشن و به رنگ سفید باشد و یا کاملاً خاموش و به رنگ مشکی باشد. یک ساب پیکسل نیز در صورتی معیوب محسوب می‌شود که کاملاً روشن و یا کاملاً تاریک باشند.

1- برای اطلاع از شرایط و اطمینان از زمان گارانتی محصول سریال ۱۴ رقمی روی محصول را در باشگاه مشتریان اسپیرو در قسمت استعلام گارانتی وارد کرده و اطلاعات مربوط به محصول و زمان اتمام گارانتی آن را مشاهده نمایید.
2- شرکت مروارید اسپیرو ارائه دهنده خدمات پس از فروش شامل برند های لاجیتک ، بیاند به شرح ذیل می باشد.

[wpsm_comparison_table id=”5″ class=””]

صدور و تحویل رسید برای مشتری پس از انجام هر گونه تغییرات از قبیل تعمیر و یا تعویض قطعه همراه با درج قیمت و مدت زمان گارانتی 6 ماهه برای قطعه تعویض شده می‌باشد.

برای ارتباط با واحد خدمات پس از فروش می توانید از یکی از روش های زیر استفاده کنید:

شایان ذکر است ساعات کاری بخش خدمات پس از فروش شرکت از شنبه تا چهارشنبه ۹ الی ۱۷ و پنج شنبه ها ۹ الی ۱۳ است.
آدرس : تهران خیابان آفریقا، پایین تر از چهارراه جهان کودک، خیابان ناوک، شماره ۱۷

مرکز خدمات پس از فروش شرکت مروارید اسپیرو