اسپیـــرو و کالکشنی از بهترین برنــدهـای دنیا.. 

آلتیمیِت ایرز تولیدکننده محصولات حرفه‌ایی ایرفون و اسپیکر از سال 1995 در آمریکا تاسیس شده است و محصولات ایرفون مانیتورینگِ این برند را خوانندگان مطرحِ زیادی در کنسرت‌های خود استفاده می‌کنند.

شرکت لاجیتک از سال 1981 در سوئیس بنیان‌گذاری شده و تا به امروز بیش از یک میلیارد ماوس در جهان به فروش رسانده است. محصولات لاجیتک در حوزه کامپیوتر شامل کیبورد، ماوس، وب کم، لوازم جانبی تبلت و موبایل، اسپیکر و تجهیزات ویدئو کنفرانس است.

برند ایرانی Beyond در سال 1391 متولد شده است و در حوزه کامپیوتر و لوازم جانبی محصولات کیبورد، ماوس، هدست و ایرفون، اسپیکر رومیزی و بلوتوث، تجهیزات بازی و غیره را عرضه می‌کند. محصولات بیاند در حال حاضر در بازارهای ایران و خاورمیانه و هنگ کنگ توزیع میشود.

لاجیتک‌جی یکی از مطرح‌ترین برندهای حوزه گیِمینگ محسوب شده و بسیاری از تورنُمِنت‌های مهم بازی در جهان به پشتیابی لاجیتک‌جی برگزار می‌شود. لاجیتک‌ جی تولیدکننده محصولاتی از قبیل دسته بازی، فرمان بازی، هدفون بازی، کیبورد و ماوس‌های حرفه‌ایی بازی است.

بیاند گیمینگ یک برند ایرانی در زمینه تجهیزات بازی و زیرمجموعه برند بیاند است که به عرضه جدیدترین محصوالت گیمینگ از جمله کیبورد، ماوس، هدست و ماوس پد پرداخته است. محصوالت بیاند گیمینگ در حال حاضر در بازارهای ایران و خاورمیانه و هنگ کنگ توزیع میشود.

ایسوس یکی از بزرگ‌ترین برندهای فعال تولید کننده انواع تجهیزات حوزه فناوری اطلاعات مانند مادربوردها، کارت‌های گرافیک، کامپیوترهای همراه و خانگی، تلفن‌های همراه، مانیتور، روتر و مودم‌ها در ابعاد صنعتی و مصرف کننده است که در سال 1989 تاسیس شده است.

برند AOC در سال 1967 تاسیس شد و از روز اول تمرکز خود را بر روی فناوری تولید مانیتور حفظ کرده و به خلاقیت در این زمینه ادامه داده است. این برند با تولید مانیتورهای مخصوص بازی برای گیمرهای حرفه‌ای که نه تنها با عملکرد سریع، بلکه دارای طراحی منحصر به فرد و ویژگی‌های خاص هستند، دست به نوآوری زده است.

AOC به عنوان برند مطرح تولیدکننده نمایشگرهای گیمینگ و غیرگیمینگ شناخته می شود و دفتر مرکزی آن در  تایوان است. این شرکت مجموعه کاملی از تلویزیون های LCD و مانیتورهای PC و CRT را برای رایانه های شخصی طراحی و تولید میکند که در سراسر جهان با نام تجاری AOC فروخته می شوند.

اینتل یک ابرشرکت چندملیتی است که در زمینه تولید و طراحی انواع مختلف سخت افزار رایانه، با تمرکز بر مادربورد، کارت شبکه، چیپست، بلوتوث و حافظه فلش، همچنین انواع مختلف ریزپردازنده، نیم‌رسانا، مدار مجتمع، واحد پردازش گرافیکی و سامانه نهفته فعالیت می‌کند.

ارتباط با ما

آدرس : تهران – بلوار آفریقا – خیابان ناوک – پلاک 17

تلفن : ۲۱۸۹۳۳۷+

ایمیل : info@espeero.com