معرفی شرکت اسپیرو

گروه فراسو با بیش از 28 سال تجربه در حوزه فناوری اطالعات، شرکت مروارید اسپیرو را در سال 1389 به منظور ارائه مجموعه گستردهای از خدمات واردات، توزیع، فروش و خدمات پس از فروش برای تمام محصوالت مصرفی الکترونیک و رایانهای در ایران، ایجاد کرد.

ما در اسپیرو با ربع قرن تجربه و پیشزمینه در هوش کسب و کار و فراهم آوردن خدمات باکیفیت، این امکان را داریم تا به ارائه مجموعه منحصربه فردی از خدمات، به مشتریان حاضر در صنایع مختلف بپردازیم و سبدی گسترده تر و قوی تر برای توسعه خود در آینده ایجاد کنیم. زیرمجموعهه ای ما اکنون در صنایع خاص، مناطق و بخش های مختلف بازار مهارت یافته اند تا به طور مؤثرتری به ارائه خدمات به بازارهای هدف خود بپردازند.

 

دانلود نسخه فارسی پورتفولیو شرکت اسپیرو 

  اسپیـــرو و کالکشنی از بهترین برنــدهـای دنیا.. 

آلتیمیِت ایرز تولیدکننده محصولات حرفه‌ایی ایرفون و اسپیکر از سال 1995 در آمریکا تاسیس شده است و محصولات ایرفون مانیتورینگِ این برند را خوانندگان مطرحِ زیادی در کنسرت‌های خود استفاده می‌کنند.

شرکت لاجیتک از سال 1981 در سوئیس بنیان‌گذاری شده و تا به امروز بیش از یک میلیارد ماوس در جهان به فروش رسانده است. محصولات لاجیتک در حوزه کامپیوتر شامل کیبورد، ماوس، وب کم، لوازم جانبی تبلت و موبایل، اسپیکر و تجهیزات ویدئو کنفرانس است.

برند ایرانی Beyond در سال 1391 متولد شده است و در حوزه کامپیوتر و لوازم جانبی محصولات کیبورد، ماوس، هدست و ایرفون، اسپیکر رومیزی و بلوتوث، تجهیزات بازی و غیره را عرضه می‌کند. محصولات بیاند در حال حاضر در بازارهای ایران و خاورمیانه و هنگ کنگ توزیع میشود.

لاجیتک‌جی یکی از مطرح‌ترین برندهای حوزه گیِمینگ محسوب شده و بسیاری از تورنُمِنت‌های مهم بازی در جهان به پشتیابی لاجیتک‌جی برگزار می‌شود. لاجیتک‌ جی تولیدکننده محصولاتی از قبیل دسته بازی، فرمان بازی، هدفون بازی، کیبورد و ماوس‌های حرفه‌ایی بازی است.

بیاند گیمینگ یک برند ایرانی در زمینه تجهیزات بازی و زیرمجموعه برند بیاند است که به عرضه جدیدترین محصوالت گیمینگ از جمله کیبورد، ماوس، هدست و ماوس پد پرداخته است. محصوالت بیاند گیمینگ در حال حاضر در بازارهای ایران و خاورمیانه و هنگ کنگ توزیع میشود.

ایسوس یکی از بزرگ‌ترین برندهای فعال تولید کننده انواع تجهیزات حوزه فناوری اطلاعات مانند مادربوردها، کارت‌های گرافیک، کامپیوترهای همراه و خانگی، تلفن‌های همراه، مانیتور، روتر و مودم‌ها در ابعاد صنعتی و مصرف کننده است که در سال 1989 تاسیس شده است.

برند AOC در سال 1967 تاسیس شد و از روز اول تمرکز خود را بر روی فناوری تولید مانیتور حفظ کرده و به خلاقیت در این زمینه ادامه داده است. این برند با تولید مانیتورهای مخصوص بازی برای گیمرهای حرفه‌ای که نه تنها با عملکرد سریع، بلکه دارای طراحی منحصر به فرد و ویژگی‌های خاص هستند، دست به نوآوری زده است.

AOC به عنوان برند مطرح تولیدکننده نمایشگرهای گیمینگ و غیرگیمینگ شناخته می شود و دفتر مرکزی آن در  تایوان است. این شرکت مجموعه کاملی از تلویزیون های LCD و مانیتورهای PC و CRT را برای رایانه های شخصی طراحی و تولید میکند که در سراسر جهان با نام تجاری AOC فروخته می شوند.

اینتل یک ابرشرکت چندملیتی است که در زمینه تولید و طراحی انواع مختلف سخت افزار رایانه، با تمرکز بر مادربورد، کارت شبکه، چیپست، بلوتوث و حافظه فلش، همچنین انواع مختلف ریزپردازنده، نیم‌رسانا، مدار مجتمع، واحد پردازش گرافیکی و سامانه نهفته فعالیت می‌کند.

اینتل یک ابرشرکت چندملیتی است که در زمینه تولید و طراحی انواع مختلف سخت افزار رایانه، با تمرکز بر مادربورد، کارت شبکه، چیپست، بلوتوث و حافظه فلش، همچنین انواع مختلف ریزپردازنده، نیم‌رسانا، مدار مجتمع، واحد پردازش گرافیکی و سامانه نهفته فعالیت می‌کند.

ارتباط با ما

آدرس : تهران – بلوار آفریقا – خیابان ناوک – پلاک 17

تلفن : ۲۱۸۹۳۳۷+

ایمیل : info@espeero.com