دنده دستی لاجیتک Driving Force Shifter به فرمان‌های Logitech G920 و Logitech G29 متصل می‌شود و برای شبیه‌سازی مسابقات اتوموبیل‌رانی به کار می‌رود. در این مقاله به بررسی این ابزار فوق‌العاده می‌پردازیم.

 

سازگاری

دنده دستی لاجیتک Driving Force Shifter با دستگاه‌‌های PlayStation 4, Xbox One و PC کار می‌کنند. با وجود اینکه فرمان بازی Logitech G29 به PlayStation 3 متصل می‌شود، PS3 آن را به عنوان Driving Force GT شناسایی می‌کند و این فرمان ساپورت دنده دستی لاجیتک را ندارد، پس نمی‌توان این دنده را به PS3 متصل کرد.

طراحی

این دنده دستی 760 گرم وزن دارد و دارای 6 دنده دستی و یک دنده عقب است. شاسی این دنده دستی از جنس پلاستیک و دستی دنده آن از جنس استیل به همراه چرم طبیعی دست‌دوز است که کاملاً حسی مشابه یک دنده دستی واقعی را به شما می‌دهد. دنده دستی لاجیتک دارای گیره‌های در قسمت پشتی خود است تا آن را به میز و یا هر سطحی که می‌خواهید متصل کنید، همچنین برای اتصالی پایدارتر حفره‌هایی برای پیچ M6 در بدنه این دنده دستی تعبیه شده‌است.

دنده دستی لاجیتک

 

عملکرد

تهیه یک دنده دستی با الگوی H به این دلیل است که این دنده دنده دستی تجربه‌ای اصیل‌تر (و جذاب‌تر) را در اختیار شما قرار می‌دهد. درست است که تعویض دنده با دنده دستی لاجیتک Driving Force Shifter به سرعت پدال‌های پشت فرمان‌های Logitech G920 و Logitech G29 نخواهد بود اما قطعاً تجربه‌ای واقعی‌تر را در اختیار شما قرار خواهد داد و کنترل بیشتری نسبت به اتوموبیل خود خواهید داشت، زیرا که به عنوان مثال برای تعویض دنده از 4 به 2 نیازی به ورود به دنده 3 را ندارید و یا ایتکه می‌توانید مستقیماً دنده را خلاص کنید.

دنده دستی لاجیتک

 

جمع‌بندی

اضافه کردن این محصول به پک شبیه‌سازی مسابقات اتوموبیل رانی خود تفاوت بسیار زیادی را در نحوه رانندگی و بازی شما ایجاد خواهد کرد، درست است که با تهیه دنده دستی لاجیتک Driving Force Shifter تعویض دنده‌های شما سریع‌تر نمی‌شود، اما تعویض دنده‌ها جذاب‌تر خواهند بود و تا زمانی که به کوتاه بودن مسیر حرکتی اسن دنده عادت کنید، چندباری دنده را اشتباهی تعویض خواهید کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *