لاجیتک‌جی یک راه‌حل قدرتمند برای حل مشکلات مربوط به اتصال بی‌سیم، مانند کندی واکنش‌دهی، ضعیف بودن ارتباط و پایدار نبودن ارتباط به وجود آورده است. اسم این راه‌حل تکنولوژی LIGHTSPEED است که یک راه‌حل سطح بالا برای اتصال بی‌سیم است که از بیشتر اتصال های سیم‌دار سریع‌تر است.

 

سریع‌تر از سیم‌دار

بازی به صورت بی‌سیم باید بدون هیچ مشکل و ضعف عملکردی باشد. Logitech G این چالش را قبول کرد و نوآوری‌ای را در زمینه اتصالات بی‌سیم به بازار عرضه کرد که در بسیاری از موارد از اتصالات سیم‌دار هم سریع‌تر است.

LIGHTSPEED

 

تست و تأییدشده توسط حرفه‌ای‌ها

برای گیمر‌های حرفه ای صدم ثانیه نیز اهمیت دارد و ماوس‌های بی‌سیم Logitech G اولین ماوس‌های گیمینگی بودند که در تورنومنت‌های حرفه‌ای CS:GO که برایشان دقت و حساسیت ماوس اهمیت بسیار زیادی دارد، استفاده شدند. حرفه‌ای‌های حوضه Esports مانند Shox (G2, CS:GO)، Bjergsen (TeamSoloMid), LoL و Tucks (Chiefs eSports Club), CS:GO در هر لحظه و هر تورنومنت از تکنولوژی LIGHTSPEED استفاده می کنند.

LIGHTSPEED

 

راهی ارتباطی، تنظیم شده برای عملکرد بالا

نمونه‌سازی دقیق و برنامه‌نویسی اطمینان حاصل می‌کند که هر قطعه اطلاعات را در سریع‌ترین زمان ممکن بررسی و پردازش می‌کند و اتصالی قدرتمند را به وجود می‌آورد که کمترین انرژی ممکن را مصرف می‌کند. عملکرد هر قطعه در بالاترین سطح خود است؛ در هر مدار و هر خم در طراخی هندسی آنتن ها، از سخت افزار تا نرم افزار، ما هر پروتوکل و الگوریتمی را شبیه‌سازی و بررسی می‌کنیم تا حداکثر عملکرد را حتی در پر نویزترین فضاها داشته باشیم. در نتیجه تکنولوژی LIGHTSPEED سطح جدیدی را برای گیمینگ به صورت بی‌سیم معرفی می کند.

LIGHTSPEED

 

 

محصولاتی که دارای تکنولوژی LIGHTSPEED هستند

 

ماوس Logitech G903

 

LIGHTSPEED

 

ماوس Logitech G305

LIGHTSPEED

 

شرکت اسپیرو نماینده رسمی و انحصاری عرضه و خدمات لاجیتک در ایران. 

نظرات (1)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *