تکنولوژی LIGHTSYNC قابلیت نرم‌افزاری‌ای بین دستگاه‌هایی است LIGHTSYNC RGB هستند و می‌توانند با کمک نرم‌افزار Logitech Gaming Software به شخصی‌سازی نحوه نورپردازی خود بپردازند، همچنین این تکنولوژی به هماهنگی دستگاه‌های شما نیز کمک می‌کند و می‌توانید نورپردازی لوازم خود را با فضای اتاق یا تصویر نمایش داده شده توسط مانیتور هماهنگ کنید. در ادامه با قابلیت‌های دیگر این تکنولوژی و دستگاه‌هایی که از این تکنولوژی پشتیبانی می‌کنند آشنا می‌شویم.

 

تکنولوژی LIGHTSYNC

نمونه سازی صفحه‌نمایش

هر محتوایی که روی مانیتور شما نمایش داده شود، می‌تواند با لوازم LIGHTSYNC RGB شما هماهنگ شود و دنیای بازی، صحنه‌های فیلم، تصویرهای پس‌زمینه و شماتیک آنها را در لوازم گیمینگ و اتاق گیمینگ خود گسترش دهد. همچنین این اتفاق به صورت زنده اتفاق می‌افتد، بدین معنا که با حرکت شما در محیط بازی و تغییر تصویر نمایش داده شده، نورپردازی دستگاه‌های شما نیز بلافاصله با این تغییرات هماهنگ می‌شود.

 

تکنولوژی LIGHTSYNC

تصویرسازی صدا

موسیقی خود را ببینید. افکت‌های Audio Visualizer موسیقی شما را به کیبورد، ماوس، هدست و اسپیکرهایتان نیز انتقال می‌دهد. می‌توانید Visualizer را طوری شخصی‌سازی کنید تا با کوب های بیس روشن شوند یا با ریتم و جریان موسیقی همراه باشند.

 

تکنولوژی LIGHTSYNC

برنامه‌ریزی برای هر دکمه

با تنظیم نورپردازی کیبورد خود، کنترل بیشتری نسبت به بازی داشته‌ باشید. با تکنولوژی LIGHTSYNC می‌توانید نورپردازی هر دکمه را به صورت جداگانه شخصی‌سازی کنید تا پیدا کردن دکمه‌های خاص یا پرکاربرد در شرایط حیاتی برای شما ساده‌تر شود و با عملکرد بیشتری نسبت به حرکات دشمن واکنش انجام دهید. همچنین می‌توانید نورپردازی کیبورد خود با با محیط اتاق خود وفق دهید و فضای زیباتری نیز ایجاد کنید، انتخاب با شماست.

 

تکنولوژی LIGHTSYNC

کنترل توسط بازی

تکنولوژی LIGHTSYNC به شکلی شما را وارد فضای بازی می‌کند که قبلاَ تجربه نکرده اید. هر بازی‌ای می‌تواند به نحوی کنترل نوپردازی تجهیزات شما را به دست بگیرد و برای اتفاقاتی مانند انفجارها، نزدیک شدن دشمنان، کم شدن جان، پرشدن جان، کشف دنیای جدید و بسیاری دیگر افکت‌ها، نورپردازی‌های فوقالعاده ای انجام دهد.

 

 

محصولاتی که دارای تکنولوژی LIGHTSYNC هستند

 

Logitech G PRO

لاجیتک جی G PRO

 

Logitech G910 Orion Spectrum

کیبورد لاجیتک جی KEYBOARD G910 Spectrum

 

Logiteh G213 Prodigy

کیبورد لاجیتک جی KEYBOARD G213 PRODIGY

 

Logitech G PRO

کیبورد لاجیتک جی GAMING KEYBOARD G PRO

 

Logitech G933

هدست گیمینگ لاجیتک جی GAMING HEADSET G933

 

Logitech G513

کیبورد لاجیتک جی

 

Logitech G560

اسپیکر گیمینگ

 

شرکت اسپیرو نماینده رسمی و انحصاری عرضه و خدمات لاجیتک در ایران.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *