تکنولوژی Logitech Flow قابلیتی برای کنترل کامپیوترها و انتقال اطلاعات بین آنهاست که توسط ماوس‌های سری MX لاجیتک ارائه می‌شوند. اگر بیشتر از یک کامپیوتر دارید و مجبورید تا با آنها به صورت همزمان کار کنید می‌توانید با تهیه محصولاتی که از این تکنولوژی پشتیبانی می‌کنند یک سیستم کنترل مرکزی برای خود ایجاد کنید و به سادگی به کار با کامپیوترهای خود بپردازید.

 

کنترل چند کامپیوتر به صورت همزمان

تکنولوژی Logitech Flow

کنترل چند کامپیوتر را با یک ماوس دارای تکنولوژی Logitech Flow به دست بگیرید. برای سوییچ کردن بین کامپیوترها فصط کافی است تا نشانگر ماوس خود را به سمت لبه‌ی مانیتور خود ببرید و حرکت دست خود را ادامه دهید تا نشانگر ماوس شما روی کامپیوتر دیگر ظاهر شود و تفاوتی نمی‌کند که از سیستم عامل MacOS استفاده می‌کنید یا Windows. همچنین می‌توانید با تهیه یکی از کیبوردهای Multi-Device مانند کیبوردهای Logitech CRAFT و  Logitech K780 نیاز به چندین کیبورد برای کنترل کامپیوترهای مختلف را با این تکنولوژی از بین ببرید.

 

انتقال اطلاعات به سادگی

تکنولوژی Logitech Flow انتقال اطلاعاتی مانند متن، عکس و فایل‌های دیگر بین چند کامپیوتر را به عملیاتی ساده تبدیل می‌کند. فقط کافی است تا فایل‌های خود را روی کامپیوتری کپی کرده و در کامپیوتر دیگر پیست کنید. این راه ساده‌ترین حالت برای انتقال اطلاعات بین چند کامپیوتر است که نیاز به استفاده از حافظه‌های خارجی، سرویس‌های ابری و یا فرستادن ایمیل به همراه اطلاعات را از بین می‌برد.

 

ساده، سریع، امن

اگر نمی‌دانید که چگونه می‌توانید از این قابلیت بهره ببرید، فقط کافی است تا نرم‌افزار Logitech Options را روی کامپیوترهای خود نصب کنید، ماوس خود را از طریق گیرنده USB یا بلوتوث به کامپیوترهایتان متصل کنید و از متصل بودن کامپیوترها به یک اینترنت مشترک اطمینان برقرار کنید.

 

محصولاتی که دارای تکنولوژی Logitech Flow هستند

 

Logitech MX Master 2S

ماوس MX Master 2S

 

Logitech MX Anywhere 2S

ماوس لاجیتک MX ANYWHERE 2S مشکی

 

Logiteh MX ERGO

تکنولوژی Logitech Flow

 

Logitech M720 Triathlon

ماوس لاجیتک مشکی MOUSE M720 RF

 

شرکت اسپیرو نماینده رسمی و انحصاری عرضه و خدمات لاجیتک در ایران.

نظرات (2)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *