رشد لاجیتک شتاب می‌گیرد – رشد ۲۳ درصدی فروش سه ماه اول

  • فروش سه ماهه اول لاجیتک ۲۳ درصد نسبت به بازه زمانی مشابه سال قبل رشد داشته است.
  • درآمد GAAP این بازه نیز ۷۶ درصد رشد داشته و از ۴۷ میلیون دلار به ۸۳ میلیون دلار رسیده است و درآمد به ازای هر سهام یا EPS رشدی ۵۶ درصدی داشته و ازرش هر سهام این سرکت از ۰٫۲۷ دلار به ۰٫۴۲ دلار رسیده‌است.
  • درآمد حاصل از فعلایت‌های non-GAAP نیز رشد ۷۵ درصدی داشته‌اند و به ۱۱۷ میلیون دلار رسیده‌اند که در سال قبل این مقدار ۶۷ میلیون دلار بود و ارزش سهام آن از ۰٫۳۹ دلار به ۰٫۶۴ دلار رسیده است که رسد ۶۴ درصدی را تجربه کرده‌است.

مدیرعامل لاجیتک، Bracken Darrell اعلام کرد که:(( سه ماهه اول بسیار موفقیت آمیزی را پشت سر گذاشته‌ایم و با توجه به آن در حال تغییر اهداف خود برای ادامه سال و سال آینده هستیم. در این سه ماه رشد متوسط ۲۵ درصدی را در فروش انواع دسته‌بندی‌های محصولات خود داشتیم و تمرکز ما بر رشد ۴ ترند اصلی محصولات در آینده است: افراد بیشتری از خانه مشغول به کار خواهند شد، ویدئو کال جایگزین کنفرانس‌های صوتی خواهند شد، ESports به اندازه فعالیت‌های ورزشی پر طرفدار خواهد شد، و بسیاری از افراد در آینده‌ای نزدیک به تولید محتوا و استریم آن‌ها خواهند پرداخت.))

محصولات جدید این برند نیز بر حوزه ویدئو کنفرانس، گیمینگ و استریمینگ تمرکز دارند.

لاجیتک پیش‌بینی رشد سال ۲۰۲۱ خود را از رشدی با درصد تک رقمی به ۱۰ تا ۱۳ درصدی افزایش داده‌است.

همچنین درآمد این شرکت از فعالیت‌های non-GAAP از رنج ۳۸۰ میلیون دلار تا ۴۰۰ میلیون دلار به ۴۱۰ تا ۴۲۵ میلیون دلار افزایش داده شده‌است.

لاجیتک نتایج اقتصادی خود را به صورت تله‌کنفرانس و در سایت http://ir.logitech.com قرار داده‌است.

همچنین برای اعلام بررسی نتایج Q1 FY 2021 خود نیز تله‌کنفرانسی را در سایت بالا قرار داده‌است.

در ادامه می‌توانید محاسبات مربوط به این بخش‌ها را مشاهده نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *