ماوس پد گیمینگ لاجیتک جی POWERPLAY با توانایی شارژ وایرلس، مجهز به سیستم WIRELESS CHARGING SYSTEM است.
لاجیتک در تولیدات محصولات خود همواره دو اصل علم و رفع نیاز مصرف کنندگان را در نظر می گیرد. مسئله ذکر شده درباره این ماوس پد نیز صادق است. بازی های گیمینگ جهانی بر سر ثانیه ها و و صدم ثانیه ها مبارزه می کنند.

مسائلی که در مورد پلیر های عادی شاید کم اهمیت به نظر بیاید برای این بازیکنان بسیار مهم است. از این رو بازیکنان حرفه ای در اکثر مواقع از محصولات وایرلس استفاده می کنند. با این کار از شر سیم های مزاحم راحت می شوند و تمرکز بیشتری بر روی بازی خواهند داشت. همانطور که میدانیم محصولات بی سیم و وایرلس نیاز به شارژ دارند و بعد از مدتی باید به کابل متصل شوند تا دوباره شارژ شوند. از آنجایی که در هنگام بازی با تمام شدن شارژ ماوس بی سیم ارتباط آن با دستگاه قطع می شود و کاربر دیگر کنترلی بر روی بازی ندارد. همین اتفاق کافی است تا بازکین بازی را ببازد.

ماوس پد گیمینگ لاجیتک جی POWERPLAY یک شارژر بی سیم

ماوس پد لاجیتک جی POWERPLAY دقیقا با در نظر گرفتن این شرایط برای گیمر های حرفه ای طراحی و تولید شده است. شاید اصطلاح شارژ بی سیم را اولین بار در گوشی های موبایل سامسونگ شنیده باشید، اما این تکنولوژی اکنون در ماوس پد لاجتیک برای گیمر ها در دسترس است.

در واقع اگر از نحوه استفاده این محصول بخواهیم صحبت کنیم، باید بگوییم که بسیار آسان است. مثل زدن شارژر به پریز است. و بعد از آن ماوس را روی ماوس پد قرار می دهیم و کار تمام است.
اجزای تشکیل دهنده ماوس پد:

  • صفحه سخت: HARD MOUSE MAP
  • صفحه نرم: CLOTH MOUSE MAP
  • صحفه انرژی: POWER PLAY BASE
  • کابل شارژ: CHARGING CABLE
  • باطری: POWER PLAY

ماوس پد گیمینگ لاجیتک جی POWERPLAYبرای اتصال اجزای تشکیل دهنده ماوس پد کافیست یکی از صفحات نرم یا سخت را که ترجیح می دهید انتخاب کنید. آن را بر روی صحفه انرژی قرار دهید و در قدم بعدی کابل USB را به صفحه انرژی وصل کنید و سر دیگر آن را به کامپیوتر وصل کنید، کار تمام است. چراغ روی صحفه انرژ ی به نشانه روشن شدن، شروع به چشمک زدن می کند.

  • نکته بسیار مهم این ماوس پد سازگار ی انحصاری آن با ماوس های گیمینگ لاجیتک جی G903 و G703 است. دلیل آن نیز تکنولوژی مشترک این محصولات با ماوس پد POWERPLAY است.

بعد از آماده شدن گیم پد باطری POWER PLAY ماوس پد را با بخش انتهای ماوس های ذکر شده در بالا جایگزین کنید و ماوس را روشن کنید. وقتی که ماوس روشن می شود به صورت خودکار ماوس و ماوس پد به همه متصل می شوند. ماوس به ماوس پد متصل شده است و شما با تکنولوژی LIGHT SPEED و WIRELESS CHARGING SYSTEM بدون نگرانی از اتمام باطری و تاخیر در ارسال اطلاعات و قطعی ارتباط می توانید با خیال راحت بازی کنید.

نظرات (1)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *