سال گذشته Logitech G به همراه شرکت اتوموبیل سازی McLaren به دنبال بهترین راننده مسابقات رانندگی ورزش های الکترونیکی یا “ESports” بودند در برنامه ای با نام World’s Fastest Gamer که برنامه ای بسیار هیجان انگیز بود که در ۷۸ کشور برگذار شد که ۷ ماه به طول انجامید و جایزه نفر برنده، شغلی در سرکت McLaren بود. برای همین می خواهیم تا دوباره با آنها در پروژه سایه یا Shadow Project با آنها همکاری کنیم.Shadow Project

Project به دنبال بهترین راننده بازی های رایانه ای شبیه سازی در سراسر جهان است و تغییرات زیادی نسیت به سال گذشته دارد که رقابت این سال را واقعاً جهانی می کند.

این مسابقات امسال روی پلتفرم های مختلف مانند Xbox, PC, Mobile, VR و با بازی های محبوب در سراسر جهان مانند Forza Motorsport, Real Racing 3, iRacing و rFactor 2 انجام خواهد شد. وجود چند پلتفرم و چند بازی در رقابت های امسال بدین معنی است که این رقابت ها به دسته ای خاص محدود نخواهد شد.

برنده این رقابت ها صاحب جایگاهی در تیم مسابقات الکترونیکی McLaren و همکاری با گروه فرمول یک McLaren برای تست نمونه های شبیه سازی شده اتوموبیل ها قبل از ساخته شدن آنها خواهد شد.

فکر می کنید می توانید د راین رقابت ها پیروز شوید؟ برای ثبت نام و اطلاعات بیشتر می توانید به سایت mclaren.com/esports مراجعه کنید.

نظرات (1)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *