در حالی که تلویزیون های هوشمند در حال همه گیر شدن هستند پیدا کردن محتوا و جابه جایی در منو ها می تواند مشکل ساز باشد؛ به همین دلیل به معرفی کیبورد Logitech K600 TV با تاچ پد و D-Pad داخلی برای کنترل هرچه تمام تر قابلیت های تلویزیون هوشمند شما می پردازیم.

این کیبورد دارای تاچ پدی دقیق است تا بتوانید از مرورگر تلویزیون خود به نحو احسن استفاده کنید و به سرچ محتوایی که به دنبال آن هستید بپردازید و به راحتی در برنامه های پخش مورد علاقه تان بگردید. با بردی 15 متری این کیبورد می توانید حتی در بزرگترین اتاق ها نیز به راحتی و بدون تجربه هیچگونه قطعی ارتباط جا به جا شوید. با Logitech Easy-SwitchTM می توانید این میزان کنترل را به سادگی با فشار یک دکمه به دستگاه های دیگر مانند کامپیوتر و دستگاه های همراهتان منتقل کنید.

کیبورد K600 برای اتاق نشینمن طراحی شده که بسیار زیباست و با راحتی روی پای شما قرار می گیرد تا بتوانید به راحتی روی مبلتان بنشینید و با تلویزیون هوشمندتان کار کنید. این کیبورد نازک است و با کلید های بی صدا تجربه تایپی که از لاجیتک انتظار می رود را به شما می دهد. این کیبورد با اکثر تلویزیون های هوشمند کار می کند، همچنین می توانید قابلیت کارکردن این کیبورد با تلویزیونتان را در سایت TVcheck.logi.com چک کنید.

لینک این محصول در سایت لاجیتک : https://www.logitech.com/en-us/product/k600-smart-tv-keyboard

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *