CONNECTED SPEAKERS

 

اسپیکرهای متصل

اسپیکرها به سادگی متصل می شوند
بدون کابل، بدون دردسر. اسپیکرها را به سرعت و به راحتی از طریق WiFi وصل کنید و به همه جا متصل شوید. همه چیز را با دست خود کنترل کنید: آنچه را که می خواهید، آنطور که می خواهید پخش کنید.

اسپیکرهایی که با یکدیگر صحبت می کنند

با بلندگوهای متصل Bang & Olufsen، راحتی را به تنظیمات موجود خود اضافه کنید یا یک ستاپ جدید راه اندازی کنید: سازگار با هر بلندگویی که از Chromecast™ یا AirPlay 2 پشتیبانی می کند.
از طریق WiFi به صورت یکپارچه متصل شوید و از همه سرویس‌ها و دستگاه‌های پخش مورد علاقه خود لذت ببرید.

Stream the way you want

هر آنچه را که دوست دارید از سرویس های پخش مورد علاقه خود مستقیماً از اسپیکر متصل به Bang & Olufsen پخش کنید.

Connect the way you want

راه مورد نظر خود را برای اتصال از طریق WiFi انتخاب کنید. چه با Chromecast™ یا Apple AirPlay 2. ما هوای شما را داریم.

BEOLINK MULTIROOM

اتصال. کنترل. پخش.

یک راه ساده برای اتصال محصولات قدیمی و جدید Bang & Olufsen. فوراً استریم کنید، تلویزیون تماشا کنید یا صفحه پخش را از گرامافون خود پخش کنید – Beolink باعث می شود همه این ها با هم کار کنند. کل تنظیمات خود را با یک کنترل از راه دور کنترل کنید. موسیقی را با کنترل های One Touch شروع یا متوقف کنید.

اتصال استریو

صدای استریو خیره کننده بدون هیچ محدودیتی

بُعد جدیدی از موسیقی دیگر تنها با یک کلیک فاصله دارد. با اتصال استریو، می‌توانید دو اسپیکر یکسان را به‌صورت بی‌سیم به یکدیگر متصل کنید تا بیشتر از همیشه در جزئیات، عمق و مقیاس غوطه‌ور شوید. همه را بشنوید – درست همانطور که هنرمند قصد داشت.

با ست کردن اسپیکرها شروع کنید

خانه را از موسیقی پر کنید. اسپیکرهای متصل با هم کار می کنند تا شما را در لحظه نگه دارند. مجموعه‌های دو و سه اتاقه، چیدمانی از خانه را ایجاد می‌کنند که شما می توانید موسیقی را در همه جا کنترل کنید. مجموعه‌های جفت استریو به شما امکان می‌دهند از صدای استریوی غنی و پر جنب و جوش و سر زنده در هر اتاقی لذت ببرید.

آماده اتصال هستید؟ ست های اسپیکرها را برای شروع پیدا کنید.

اتصال استریو

طرحی که برای ماندگاری خلق شده است

طرح های ما هم در شکل و هم در عملکرد بی انتها هستند. با استفاده از بهترین مواد و مهارت برتر، ما اسپیکرهای منحصر به فردی ایجاد کرده‌ایم که واقعاً در آزمون نبرد در مقابل زمان، مقاومت می‌کنند.

ببینید اسپیکرهای جدید شما در خانه چگونه به نظر می رسند

از برنامه واقعیت افزوده ما برای دیدن اسپیکرهای متصل ما در خانه خود استفاده کنید. محل قرارگیری را تجسم کنید، رنگ ها را مطابقت دهید و از نحوه قرارگیری اسپیکرها در اتاق نشیمن یا برای بهبود فضای کاری خود ایده بگیرید.