امروز لاجیتک تجهیزات ویدئو کنفرانس جدید مخصوص استفاده به همراه نرم‌افزار Zoom خود را معرفی کرد. این محصولات که Rally Bar، Rally Bar Mini و RoomMate نام دارند تجهیزات Zoom Room به حساب می‌آیند و برای ارتقا تجربه استفاده از نرم‌افزار Zoom با کیفیت تصویر، صدا و امنیت تجهیزات ویدئو کنفرانس لاجیتک ارائه شده‌اند.

تجهیزات Zoom Room لاجیتک با هدف ارائه رابط کاربری ساده نرم‌افزار زوم در دستگاه‌های اختصاصی برای استفاده به همراه این نرم‌افزار ویدئو کنفرانس طراحی و ساخته شده‌اند و برای به وجود آوردن نوعی فضای ویدئو کنفرانس هیبرید که نیازی به دستگاه‌های جداگانه از دوربین ویدئو کنفرانس بتوانند به تشکیل جلسه بپردازند ارائه شده‌اند.

همچنین این تجهیزات مانند دیگر تجهیزات ویدئو کنفرانس لاجیتک هرکدام برای استفاده در اتاق‌هایی با ابعاد متفاوت طراحی شده‌اند و باید با توجه به ظرفیت جلسه و اتاق به تهیه تجهیزات پرداخت؛ به عنوان مثال Rally Bar Mini برای جلسات با ظرفیت کم، Rally Bar و اتاق‌های بزرگ Logitech RoomMate مناسب خواهد بود.

 

مطلب پیشنهادی: راهنمای خرید ویدئو کنفرانس

یکی از بزرگترین ویژگی این تجهیزات قابلیت نصب بسیار انعطاف پذیر آن‌هاست که باعث می‌شود تا بتوانید تا این تجهیزات را در هر مدل اتاق با هر ابعاد و شکل کلی به سادگی نصب کنید و محدودیتی در استفاده از آن‌ها در بالاترین پتانسیل خود نداشته باشید.

همچنین توجه کنید که با تهیه تجهیزات Zoom Room نیاز به تهیه کامپیوتر دیگری برای کنترل دستگاه و تشکیل جلسه را نخواهید داشت؛ البته با تهیه دستگاه Logitech RoomMate می‌توانید تا کامپیوتر خود را نیز با کابل USB به آن متصل کنید.

با توجه به این که تجهیزات Zoom Room با همکاری لاجیتک و Zoom به وجود آمده‌است انتظار رابط کاربری بسیار ساده و روان و در عین حال کیفیت تماس بسیار بالایی از این تجهیزات انتظار می‌رود.

برای اطلاعات کامل‌تر در رابطه با این تجهیزات و نحوه کار با آن‌ها پیشنهاد می‌کنیم تا با کلیک اینجا صفحه محصول آن‌ها را در سایت لاجیتک مطالعه نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *