کیبورد K780 لاجیتک؛ مدیریت زمان با سه کلید

آیا تا به حال برایتان پیش آمده که آرزو کنید کاش چند دست دیگر هم داشتید و چند کار را به‌صورت همزمان انجام می‌دادید؟ لاجیتک به تحقق این رؤیا کمک کرده، البته نه با ربات‌های انسان‌نما بلکه با یک کیبورد متفاوت. کیبورد K780 لاجیتک را می‌توان به‌صورت همزمان به سه دستگاه متصل کرد. شاید خیلی از مواقع پیش آمده باشد که در حال کار روی یک متن طولانی در کامپیوتر رومیزی خود هستید و همزمان نیز در موبایل خود با یکی از دوستانتان چت می‌کنید. چه بسا شرایط از این پیچیده‌تر هم باشد و بخواهید همزمان روی تبلت خود نیز به یک ایمیل پاسخ بدهید. جابجایی بین دستگاه‌ها کاری سخت و گیج‌کننده است. اما کیبورد k780  با سه دکمه این مشکل را برطرف کرده است.

 

کیفیت ساخت و طراحی

به‌طور کلی کیبوردها محصولاتی نیستند که کاربران از آن‌ها انتظار ویژگی‌های نوآورانه و فناورانه خاص داشته باشند. معمولاً کیبوردها صرفاً یک وسیله برای انجام کارهای روزمره هستند. اما طراحی K780 این قاعده را به چالش کشیده است. طراحی دکمه‌ها به‌صورت دایره‌ای این کیبورد را تا حد زیادی شبیه به دستگاه‌های ماشین‌نویسی و تلفن‌های قدیمی کرده است و جذابیت خاصی به ظاهر کیبورد بخشیده است.

کیبورد k780

برای ارزیابی طراحی هر محصولی باید به دو سؤال پاسخ داد:

  1. کیفیت ظاهر محصول
  2. کاربردی بودن محصول

در رابطه با مورد اول که با آنچه گفته شد، چیزی برای گفتن باقی نمی‌ماند. اما در رابطه با مورد دوم نیز طراحی پایه نگهداره برای تبلت و موبایل در قسمت بالایی کیبورد کاربری آن برای چند دستگاه را ساده‌تر نیز کرده است.

پایه نگهدارنده در کیبورد K780

سازگاری با پلتفرم‌های مختلف و عملکرد باتری

شما به سادگی با استفاده از سه دکمه بالای کیبورد می‌توانید بین دستگاه‌های مختلفی که همزمان در حال کار کردن با آن‌ها هستید، جابجا شوید. یک امتیاز بسیار ویژه و مهم این کیبورد این است که با ویندوز، مک، آیفون و اندروید سازگاری کامل دارد و می‌تواند همزمان با دستگاه‌هایی با سیستم‌های عامل مختلف کار کند.

لاجیتک از نظر مصرف باتری همیشه خارق‌العاده بوده اما نکته جالب‌تر این است که این کیبورد با ۲ باتری نیم‌قلمی یا همان باتری AAA تا دو سال کار خواهد کرد.

 

کیبورد K780 به چه کسانی پیشنهاد می‌شود؟

با توجه به وزن بیشتر نسبت به سایر کیبوردها این کیبورد گزینه مناسبی برای استفاده‌های بیرون از خانه یا اداره و همراه بردن با لپ‌تاپ نیست. اما اگر سرعت در کارتان برایتان بسیار مهم است و با توجه به ماهیت کارهایتان همواره به‌طور همزمان از دستگاه‌های موبایل و کامپیوترتان استفاده می‌کنید، کیبورد k780 یک انتخاب خارق‌العاده برای شما خواهد بود.

برای مشاهده ویژگی‌های این کیبورد با جزئیات بیشتر به صفحه این محصول مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *