ماوس و کیبورد لاجیتک با گیرنده یونیفای

ماوس و کیبورد لاجیتک با گیرنده یونیفای

ماوس و کیبورد لاجیتک با گیرنده یونیفای با هدف هوشند سازی ارتباط وایرلس در تجهیزات کامپیوتری از طریق دانگل از سوی شرکت برای محصولات جدید خود تولید شده است.
برای بررسی گیرنده یونیفای لاجیتک لازم است در مرحله اول نگاهی داشته باشیم به نسخه های دانگل معمولی که مورد استفاده قرار می گیرند. در نسخه هایی که دانگل USB معمولی دارند، هر محصول خواه کیبورد و یا ماوس هر کدام یک دانگل یا گیرنده مرتبط به خود را دارند که شناسایی دستگاه از طریق همان یک دانگل صورت می گیرد. مشکلی که به احتمال زیاد اکثر ما در هنگام استفاده از این محصولات با آن روبرو شدیم زمانی است که ما دانگل را گم می کنیم یا به هر دلیلی خراب می شود.

ماوس و کیبورد لاجیتک با گیرنده یونیفای

در واقع در هنگام خرید ماوس اگر هنگام استفاده دانگل آن گم می شد و یا آسیبی میدید، دیگر امکان استفاده از دانگل ماوس یا کیبورد دیگری برای این محصول وجود نداشت. اما با تکنولوژی جدیدی که در گیرنده های یونیفای لاجیتک مورد استفاده قرار می گیرد شما قادر به اتصال ۶ دستگاه لاجیتک از طریق یک گیرنده یا دانگل یونیفای هستید. پس دیگر نگران گم شدن و یا خراب شدن دانگل نباشید. این تکنولوژی جدید مختص به محصولات لاجیتک است و دستگاه باید از برند لاجیتک باشد. نکته بسیار مهم درباره این ویژگی لاجیتک که unifying receiver نام دارد تنها امکان اتصال بین خود محصولات لاجیتک را برای شما فراهم می کند. اگر محصولی غیر از لاجیتک با یک ماوس یا کیبورد لاجیتک باشد این تکنولوژی پاسخگو نخواهد بود. شرط لازم برای برقراری این اتصال این است که تمامی محصولات وایرلس باید از برند لاجیتک باشند.

اکثر تجهیزات لاجیتک که امروزه تولید می شوند اکثرا از این تکنولوژی بهره می برند اما اگر می خواهید با محصولات بیشتری از این شرکت آشنا شوید، می توان به محصولات زیر اشاره کرد…

دیدگاهها

    • سلام هر کیبوردی می‌تواند ورودی به زبان‌های مختلف را داشته باشد، به شرطی که دستگاهی که می‌خواهید در آن تایپ کنید از این زبان پشتیبانی کند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *