گم شدن دانگل ماوس وایرلس لاجیتک – دانگل یونیفای چیست ؟

گم شدن دانگل ماوس وایرلس

ماوس‌ها انواع مختلفی دارند که یکی از عوامل پراهمیت در دسته‌بندی ماوس‌ها نوع اتصال آن‌ها محسوب می‌شود. انواع ماوس بر اساس نحوه اتصال آن‌ها به ۳ نوع سیمدار، بی‌سیم RF و بی‌سیم بلوتوث تقسیم می‌شوند. ماوس‌های بی‌سیم و وایرلس به کمک یک گیرنده و دانگل به کامپیوتر متصل می‌شوند؛ اما در صورت گم شدن دانگل ماوس وایرلس چه باید کرد؟ در ادامه این مطلب می‌خواهیم تا به پاسخ این سؤال درباره دسته ماوس وایرلس لاجیتک بپردازیم.‌

گم شدن دانگل ماوس وایرلس

گم شدن دانگل ماوس وایرلس اتفاقی است که ممکن است برای هر شخصی که صاحب یک ماوس وایرلس است رخ دهد. اگر ماوس، کیبورد یا کیبورد و ماوس کمبو وایرلس شما کیبورد و ماوس لاجیتک است می‌توان آن را با گیرنده مدل خود متصل کرد، اما متأسفانه این گیرنده‌ها به صورت جداگانه توسط لاجیتک به فروش نمی‌رسند؛ اما با توجه به مدل ماوس یا کیبورد لاجیتک شما و ساپورت آن از قابلیت Unifying لاجیتک می‌توان آن را با یک گیرنده Unifying متصل کرد.

دانگی یونیفای لاجیتک

گیرنده یونیفای لاجیتک چیست؟

گیرنده یونیفای لاجیتک گیرنده‌ای است که به همراه محصولات حرفه‌ای‌تر لاجیتک مانند ماوس لاجیتک MX Master 2S یا کیبورد لاجیتک CRAFT دریافت می‌کنید. تفاوت ظاهری این دانگل با دانگل‌های عادی در وجود علامت نارنجی رنگ Unifying بر روی گیرنده است.

دانگی یونیقای

قابلیت اصلی این گیرنده آن است که به کمک آن و نرم‌افزار مخصوص آن می‌توانید تا ۶ کیبورد و ماوس را به کمک یک گیرنده به کامپیوتر خود متصل کنید و برای تمامی کیبورد و ماوس‌های لاجیتک خود تنها یک گیرنده داشته باشید.

همچنین با ابعاد بسیار کوچک این گیرنده می‌توانید آن را به لپتاپ خود متصل کنید و آن را در جای خود رها کنید و دیگر نگران گم کردن دانگل ماوس وایرلس خود نباشد.

در صورت گم شدن دانگل ماوس وایرلس خود و پشتیبانی ماوس خود از این گیرنده می‌توانید با تهیه یک گیرنده Unifying لاجیتک آن را جایگزین گیرنده اصلی ماوس یا کیبورد وایرلس خود کنید؛ اما کدام دستگاه‌ها از این گیرنده پشتیبانی می‌کنند؟

گیرنده Unifying

ماوس و کیبورد‌های وایرلس RF

در صورت گم شدن دانگل ماوس وایرلس یا کیبورد وایرلس خود اگر دستگاه شما در لیست زیر موجود است می‌توانید یک گیرنده یونیفای را جایگزین گیرنده اصلی دستگاه کنید:

ماوس بلوتوث

ماوس و کیبوردهای بلوتوثی

کیبورد و ماوس‌های بلوتوثی همانطور که از اسم آن‌ها مشخص است برای متصل شدن نیاز به گیرنده یا دانگل ندارند، اما اگر به عنوان مثال کامپیوتر شما قابلیت اتصال به کمک بلوتوث را ندارد و مجبورید تا با دانگل کار کنید، نگران نباشید.

در صورت گم شدن دانگل ماوس وایرلس بلوتوث یا کیبورد بلوتوث اگر ماوس یا کیبورد وایرلس شما لاجیتک باشد به جز مدل‌های ماوس لاجیتک M535 BT و کیبورد لاجیتک K380 از گیرنده یونیفای پشتیبانی می‌کنند و تنها با تهیه یک گیرنده یونیفای می‌توانید کیبورد و ماوس وایرلس خود را به کامپیوتر خود متصل نمایید.

این نکته نیز قابل ذکر است که ماوس و کیبوردهای وایرلس گیمینگ دانگل مخصوص به خود را دارند و با دانگ یونیفایینگ کار نمی‌کنند.

برای اطلاعات بیشتر می‌توانید با شماره تماس ۰۲۱-۸۹۳۳۷ داخلی ۳۳۱ و بخش خدمات پس از فروش تماس بگیرید.

 

شرکت اسپیرو نماینده رسمی و انحصاری عرضه و خدمات لاجیتک در ایران.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *