محصولات جدید بسیاری در این سال توسط شرکت لاجیتک به بازار ارائه شد؛ محصولاتی از دسته‌ها و کاربردهای مختلف، محصولاتی مانند اسپیکرWONDERBOOM 2، ماوس‌پد گیمینگ لاجیتک POWERPLAY و بسیاری دیگر؛ اما در این مطلب می‌خواهیم تا به بهترین موس گیمینگ ارائه شده در سال 2020 در بازار ایران بپردازیم.

بهترین موس گیمینگ

ماوس‌های گیمینگ قابلیت‌های بیشتری نسبت به ماوس‌های عادی دارند. تفاوت ماوس گیمینگ و ماوس عادی در نوع طراحی، نوع ارتباط، تعداد دکمه، نوع و دقت سنسور و بسیاری نکات دیگر است. حال به معرفی تعدادی از برترین ماوس‌های گیمینگ سال 2020 بپردازیم.

ماوس گیمینگ لاجیتک G703

ماوس گیمینگ لاجیتک G703 یک ماوس گیمینگ حرفه‌ای و یکی از بهترین موس گیمینگ های برند لاجیتک و در واقع نسخه وایرلس ماوس گیمینگ G403 است.

این ماوس گیمینگ دارای قابلیت LIGHTSPEED است که اتصالی وایرلس و قدرتمند، بدون قطعی و کندی را به شما ارائه می‌دهد. سنسور PMW3366 این ماوس دارای بازه DPI از 200 تا 12,000 است و دقت بسیار بالایی در ردیابی حرکت دست شما دارد.

همچنین وزن این ماوس تنها 95 گرم است و با توجه به بی‌سیم بودن آن دارای عمر باتری 35 ساعت بازی مداوم با نورپردازی LIGHTSTNC RGB و 60 ساعت بدون نورپردازی است.

همچنین با تهیه ماوس پد گیمینگ لاجیتک POWERPLAY می‌توانید به کمک فناوری شارژ وایرلس به شارژ این ماوس گیمینگ در حین بازی بپردازید و نگران تمام شدن باتری ماوس خود نباشید.

ماوس گیمینگ لاجیتک G502 LIGHTSPEED

G502 Lightspeed

ماوس‌های گیمینگ لاجیتک سری G500 یکی از محبوب‌ترین سری‌های ماوس گیمینگ این برند هستند و این بار با نگه داشتن طراحی و قابلیت‌ها این ماوس‌ها و ارتقای سخت‌افزاری آن‌ها لاجیتک به بروزرسانی این سری ماوس در دو مدل پرداخته است.

ماوس‌های گیمینگ لاجیتک G502 HERO و لاجیتک G502 LIGHTSPEED این دو ماوس جدید هستند.

لاجیتک G502 LIGHTSPEED نسخه وایرلس ماوس گیمینگ لاجیتک G502 HERO است. این دو ماوس دارای نسخه‌ی جدید از سنسور HERO لاجیتک که دارای بازه DPI از 100 تا 16,000 هستند می‌باشند و نسخه LIGHTSPEED این ماوس نیز از فناوری شارژ وایرلس ماوس پد لاجیتک POWERPLAY پشتیبانی می‌کند.

این ماوس گیمینگ نیز دارای عمر باتری ماکسیموم 60 ساعت است و یکی از ویژگی‌های خراق‌العاده این ماوس وزن کم 114 گرمی آن است که با توجه به بیسیم بودن آن و نیاز به استفاده از برد اتصال، باتری و تجهیزات دیگر که به وزن ماوس می‌افزاید، ویزن این ماوس گیمینگ وایرلس 7 گرم از نسخه سیمدار آن کمتر است.

موس گیمینگ لاجیتک G903

ماوس گیمینگ

ماوس گیمینگ لاجیتک G903 بهترین موس گیمینگ لاجیتک محسوب می‌شود. این ماوس نیز مانند موس گیمینگ لاجیتک G305 دارای فناوری LIGHTSPEED است و سنسور اپتیکال این ماوس دارای بازه DPI از 200 تا 12,000 است و دقت بسیار بالایی دارد.

علاوه بر دقت و سرعت بالا این ماوس گیمینگ دارای ماکسیموم 11 دکمه قابل تنظیم با نرم‌افزار Logitech G HUB است و دارای نورپردازی LIGHTSYNC RGB با 16.8 میلیون رنگ است.

علاوه بر این، موس گیمینگ لاجیتک G903 با ماوس‌پد لاجیتک POWERPLAY نیز کار می‌کند و این امر بدین معناست که می‌توانید با استفاده از این مجموعه ماوس خود را به صورت بی‌سیم و در حال بازی شارژ کنید و بدون نیاز به دانگل و با اتصال ماوس‌پد به کامپیوتر خود ماوس خود را به کامپیوتر متصل کنید.

اگر به دنبال ماوس گیمینگ مناسبی برای خود هستید توصیه می‌کنیم تا مطلب راهنمای خرید ماوس گیمینگ را مطالعه نمایید.

شرکت اسپیرو نماینده رسمی و انحصاری عرضه و خدمات لاجیتک در ایران.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *