لاجیتک هم‌اکنون به تولید چندین ماوس گیمینگ بی سیم می‌پردازد، از مدل‌های قدیمی‌تری مانند Logitech G602، تا برترین ماوس گیمینگ Logitech G903. ماوس گیمینگ بی سیم Logitech G305 در رده‌ی متوسطی در میان ماوس‌های گیمینگ قرار می‌گیرد. این ماوس نوآوری فوقالعاده‌ای از خود نشان نمی‌دهد، اما اکثر قابلیت‌های ماوس‌های گیمینگ گران‌قیمت‌تر را داراست.

طراحی

Logitech G305 از لحاظ طراحی بسیار شبیه به ماوس Logitech G PRO است، درست است که این ماوس فاقد نورپردازی LIGHTSYNC RGB ماوس Logitech G PRO است، اما می‌توانید آن را به عنوان قابلیتی که با تکنولوژی LIGHTSPEED تعویض شده است به حساب آورید.

به طور کلی طراحی این ماوس بسیار مناسب است و ماوسی به نسبت کوچک است که با راحتی تمام در دست جای می‌گیرد و برای اشخاصی که ماوس را با نوک انگشتان یا کف دست نگه می‌دارند بسیار مناسب است. ابعاد این ماوس 11.25*6.25*3.75 سانتی‌متر است و 96 گرم وزن دارد که این ماوس را به یک ماوس گیمینگ بی سیم بسیار سبک وزن تبدیل می‌کند.

این ماوس دارای 6 دکمه قابل تنظیم است که شامل دکمه‌های راست و چپ، دکمه‌ی اسکرول، دکمه‌ی تنظیم DPI و دکمه‌های Forward و Backward در سمت چپ ماوس می‌باشند.

 

قابلیت‌ها

با کمک دانگلی که در بدنه‌ی ماوس جای می‌گیرد، این ماوس به صورت Plug-And-Play و بی سیم به کامپیوتر شما متصل می‌شود. این ماوس دارای 4 مقدار DPI از پیش تعیین شده‌است، اما با کمک نرم‌افزار Logitech G HUB می‌توانید به تنظیم مقدارهای DPI در بازه 200 تا 12000 و شخصی‌سازی کاربرد دکمه‌های ماوس بپردازید.

ماوس گیمینگ بی سیمبرخلاف ماوس‌های گران قیمت لاجیتک، این ماوس گیمینگ بی سیم فاقد باتری قابل شارژ است و با یک یاتری AA کار می‌کند؛ هرچند عمر باتری این ماوس 250 ساعت است و بدین معنی است که اگر روزانه به مدت 8 ساعت با این ماوس کار کنید، حدود 1 ماه با یک باتری کار خواهد کرد و این امر به دلیل استفاده از فناوری‌های قدرتمند، اما کم مصرف LIGHTSPEED و سنسور HERO است.

حرف آخر

ماوس گیمینگ بی سیم

ماوس گیمینگ بی سیم Logitech G305 یک ماوس ساده اما کاربردی است. اگر به دنبال یک ماوس گیمینگ با تمام قابلیت‌های موجود و بیشترین تعداد دکمه‌های ممکن هستید، ماوس Logitech G903 را تهیه کنید، اما اگر به دنبال یک ماوس گیمینگ بی سیم که هم بتوانید در بازی‌ها به کمک آن دشمنان خود را شکست دهید و کار‌های روزمره خود را به سرانجام برسانید، ماوس Logitech G305 یک ماوس کاملاً مناسب است.

همچنین اگر قصد تهیه یک ماوس گیمینگ را دارید می‌توانید راهنمای تهیه یک ماوس گیمینگ را مطالعه کنید.

شرکت اسپیرو نماینده رسمی و انحصاری عرضه و خدمات لاجیتک در ایران.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *