تفاوت کیبورد گیمینگ و عادی ممکن است از نظر خیلی‌ها بسیار نباشد؛ اما یک گیمر می‌داند که مزایای یک کیبورد گیمینگ و یک کیبورد مکانیکی برای بازی بسیار است. اما کیبوردهای مکانیکی به دلیل استفاده از سوییچ‌های جداگانه برای دکمه‌های هزینه ساخت بالاتری دارند و در نتیجه گران‌تر هستند. در این مطلب به معرفی کیبورد مکانیکی ارزان قیمت لاجیتک G413 می‌پردازیم.

کیبورد مکانیکی ارزان قیمت لاجیتک G413

 

این کیبورد یک کیبورد مخصوص بازی با سوییچ‌های مکانیکی Romer-G است و دارای فید بکی سریع و عمر بالایی هستند و در هنگام بازی به شما در فعال کردن سریع‌تر دکمه‌ها برای انجام سریع‌تر دستورات مورد نظرتان کمک می‌کند.

این کیبورد مکانیکی ارزان قیمت دارای نورپردازی دکمه‌ها اما فاقد نورپردازی با رنگ‌های RGB است. مدل مشابه لاجیتک G513 که شباهت زیادی به این مدل دارد علاوه بر نورپردازی RGB از فناوری LIGHTSYNC RGB نیز پشتیبانی می‌کند که به شما قابلیت نورپردازی کیبورد با توجه به تصویر زنده مانیتور را می‌دهد.

می‌توانید به کمک نرم‌افزار ‌Logitech G HUB به تعریف افکت‌های مختلف برای نورپردازی تک رنگ این کیبورد بپردازید و یا دکمه‌هایی که در بازی استفاده می‌کنید را روشن نگه دارید و دیگر دکمه‌ها را خاموش کنید.

کیبورد مکانیکی ارزان قیمت لاجیتک G413 با سیم به کامپیوتر شما متصل می‌شود و نرخ ارسال اطلاعات آن 1ms است. همچنین بدنه‌ی این کیبورد از جنس آلیاژ آلومینیوم و منیزیم که در صنایع هوا و فضا استفاده می‌شود ساخته شده است که استحکام بالایی دارد و ظاهر جذابی به این کیبورد می‌دهد.

کیبورد مکانیکی ارزان قیمتهمچنین در قسمت بالایی این کیبورد یک ورودی USB یا USB Pass Though قرار دارد که به کمک آن می‌توانید به اتصال ماوس خود یا دیگر دستگاه‌های USB خود بپردازید. این ورودی USB برای استفاده به همراه ماوس‌های گیمینگ وایرلس مانند لاجیتک G903 یا لاجیتک G502 LIGHTSPEED نیز بسیار مناسب است؛ زیرا با به حداقل رساندن فاضله ماوس و دانگل ماوس احتمال مزاحمت نویزهای خارجی درون محیط برای ارتباط ماوس را تا جای ممکن کاهش دهید.

به همراه این کیبورد روکش دکمه‌ اضافه‌ای را نیز دریافت می‌کنید که به دلیل داشتن طرحی متفاوت بر روی آن‌ها برای نورپردازی کیبورد مقداری ظاهر کیبورد خود را متحول کنید.

جمع‌بندی

لاجیتک G413کیبورد مکانیکی ارزان قیمت لاجیتک G413 یک کیبورد گیمینگ حرفه‌ای با قابلیت‌های فراوان است و با توجه به مکانیکی بودن سوییچ‌های آن برای گیمینگ و تایپ بسیار مناسب است. همچنین بدنه‌ی فلزی این کیبورد استحام و عمر بالای آن را تضمین می‌کند.

اگر به دنبال کیبورد گیمینگ مناسب برای خود هستید پیشنهاد می‌کنیم تا مطلب راهنمای خرید کیبورد گیمینگ را مطالعه نمایید.

نظرات (2)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *