ماوس گیمینگ ارزان قیمت اما حرفه‌ای – لاجیتک G102 Prodigy

ماوس گیمینگ ارزان قیمت

اگر با گیمینگ PC به بازی می‌پردازید، یک ماوس گیمینگ از مهم‌ترین تجهیزات گیمینگی است که برای رقابت با دوستانتان می‌بایست تهیه کنید. اما ماوس‌های گیمینگ حرفه‌ای به دلیل امکانات و فناوری‌های استفاده شده در آن‌ها قیمت بالایی دارند. همچنین اکثر مدل‌های ماوس گیمینگ ارزان قیمت فاقد قابلیت‌های لازمه برای یک ماوس گیمینگ هستند. برند لاجیتک به همین دلیل به ارائه یک ماوس گیمینگ ارزان قیمت اما تنها با قابلیت‌های مورد نیاز یک ماوس گیمینگ پرداخته تا به رفع این مشکل بپردازد.

ماوس گیمینگ ارزان قیمت لاجیتک G102 Prodigy

ماوس گیمینگ ارزان قیمت

ماوس لاجیتک G102 ماوس ارزان قیمت برند لاجیتک است که تنها قابلیت‌هایی از یک ماوس گیمینگ حرفه‌ای مانند لاجیتک G502 LIGHTSPEED را به شما ارائه می‌دهد که به آن‌ها در حین بازی نیاز پیدا می‌کنید. در ادامه با این ماوس گیمینگ بیشتر آشنا می‌شویم.

طراحی

لاجیتک G102

اگر در گذشته مدل‌های دیگر ماوس گیمینگ لاجیتک را دیده باشید به این موضوع شک می‌کنید که طراحی این ماوس با ماوس گیمینگ لاجیتک G PRO یکسان است.

این موضوع کاملاً صحیح است و به این دلیل که با استفاده از طراحی که در گذشته استفاده شده است لاجیتک با صرفه‌جویی در هزینه‌های مربوط به طراحی و تولید بدنه این ماوس توانایی کاهش قیمت آن را دارد.

طراحی لاجیتک G102 هم‌مانند ماوس لاجیتک G PRO به صورت Ambidextrous است و می‌توانید با هر دو دست از این ماوس استفاده کنید. البته دکمه‌های کناری این ماوس در سمت چپ آن تعبیه شده‌اند و برای استفاده از آن‌ها مجبور به کار با دست راست خود می‌شوید. طراحی این ماوس بسیار راحت است و بعد از استفاده طولانی مدت احساس خستگی در دست خود نخواهید داشت.

وزن این ماوس تنها ۸۵ گرم است و در حین بازی می‌توانید به سرعت ماوس را حرکت داده و در حین بازی احساس سنگینی ماوس را نخواهید داشت.

این ماوس علاوه بر دکمه‌ها راست و چپ کلیک خود ۴ دکمه ماکرو اضافی دارد که می‌توانید به کمک نرم‌افزار لاجیتک G HUB به تنظیم آن‌ها برای انجام دستورات پیش‌فرض تعریف شده در این نرم‌افزار، دستورات ماکرو و مجموعه کلیک دکمه‌ها از آن‌ها در همگام بازی استفاده کنید.

قابلیت‌هالاجیتک جی G102سنسور استفاده شده در این ماوس گیمینگ ارزان قیمت یک سنسور اپتیکال با بازه DPI از ۲۰۰ تا ۸۰۰۰ است و برخلاف اکثر ماوس‌های گیمینگ دیگر می‌توانید به انتخاب خود تا ۵ عدد DPI را به کمک نرم‌افزار G HUB از این بازه برای ماوس خود تنظیم کنید.

سرعت انتقال اطلاعات این ماوس گیمینگ ارزان قیمت به کامپیوتر ۱ms است و با نرخ ۱۰۰۰Hz انجام می‌شود و در هنگام استفاده از این ماوس هیچگونه کندی را در کار با ماوس احساس نخواهید کرد

همچنین این ماوس دارای حافظه داخلی است تا تنظیمات مربوط به دستورات دکمه‌های مختلف و DPI ماوس در ماوس ذخیره کرده تا برای استفاده از آن‌ها در کامپیوتری دیگر نیاز به نصب G HUB و تنظیم دوباره ماوس گیمینگ خود نداشته باشید و با تنظیمات ذخیره شده خود با ماوس کار کنید.

اگر از محصولات گیمینگ دیگر برند مانند کیبورد گیمینگ یا هدست‌های گیمینگ که از قابلیت LIGHTSYNC RGB استفاده می‌کنید و به شخصی‌سازی نورپردازی آن‌ها پرداخته‌اید. این ماوس گیمینگ ارزان قیمت نیز از این قابلیت پشتیبانی می‌کند و با تهیه و تنظیم آن می‌توانید آن را نیز به مجموعه یکدست تجهیزات گیمینگ خود اضافه کنید.

جمع‌بندی

ماوس گیمینگ لاجیتک G102 یک ماوس گیمینگ ارزان قیمت است که تنها قابلیت‌های مورد نیاز یک ماوس گیمینگ حرفه‌ای را به شما ارائه می‌دهد. این قابلیت‌ها شامل استفاده از یک سنسور اپتیکال دقیق، وزن کم، طراحی راحت، دکمه‌های قابل تنظیم و سرعت بالای ماوس است.

اگر به دنبال یک ماوس یا یک کیبورد گیمینگ مناسب برای خود هستید پیشنهاد می‌کنیم تا مطالب راهنمای خرید ماوس گیمینگ و راهنمای خرید کیبورد گیمینگ را مطالعه نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *